Konference paliativní medicíny

Konference paliativní medicíny

Oblastní charita Červený Kostelec uspořádala ve čtvrtek 14. 5. 2015 v Národním domě v Trutnově pod záštitou České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP, konferenci paliativní medicíny. Konference byla určena lékařům, kteří ve své praxi pracují s nevyléčitelně nemocnými pacienty a chtějí si prohloubit své znalosti v oblasti paliativní medicíny. Konference byla podpořena z Programu  česko – švýcarské spolupráce.

 

 

Oborníci na hospicovou péči hovořili k téměř stovce lékařů o možnostech a dostupnosti paliativní péče na Trutnovsku a Náchodsku a mimo jiné představili výzvy pro budoucnost paliativní a hospicové péče (aktuální společenské a epidemiologické trendy v ČR a ve světě).

Přednášejícími byli odborníci v oboru paliativní medicíny: Konferenci zahájili MUDr. Ladislav Kabelka, Ph.D.—LDN Nemocnice Milosrdných bratří, Brno, Domácí hospic, Třebíč,  Ing. Jan Rydlo, FCCA z Oblastní charity Červený Kostelec. Dále přednášeli: prof. MUDr. Stanislav Filip, Ph.D., DSc. -Klinika onkologie a radioterapie Fakultní nemocnice Hradec Králové,  MUDr. Jan Král, - Hospic Anežky České Červený Kostelec, MUDr. Irena Závadová—Domácí hospic Cesta domů, Praha, doc. MUDr. Ladislav Slováček, Ph.D.—Domácí hospic Hradec Králové,  MUDr. Ondřej Sláma, Ph.D.—Klinika komplexní onkologické péče, Masarykův onkologický ústav, Brno,  PhDr. Martin Loučka, Ph.D. -Centrum paliativní péče, Praha

Prohlédněte si nový film o našem Mobilním hospici

Virtuální prohlídka Hospice

Podpořte prosím Hospic dárcovskou DMS

Oblastní charita Červený Kostelec - netfirmy.czCharita, charitativní organizace - netfirmy.cz

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930