Seznam článků

„U nás v Brně takový plesy nejsou.“ – student Honza z Brna
Prodejní výstava skončila, ale prodej výrobků pokračuje až do 30. listopadu na střediscích Oblastní charity Červený Kostelec.
Výstava je již v plném proudu a je na nás učinit malé ohlédnutí za páteční vernisáží.
Běh pro hospic je za námi. Jak dopadl?
Každoroční výstava vlastnoručních výrobků
Na základě darů a příspěvků z minulého roku se podařilo realizovat plán na pořízení nového sanitního vozu pro pacienty Hospice Anežky České.

Červenokostelecké divadlo o poslední májové sobotě rozvášnila temperamentní Carmen, stejně tak i Cikánské melodie, rozezvučel dramatický Vilém Tell či Smetanův Richard III. i rozněžnil Forrest Gump či árie O mio babbino caro z Pucciniho opery Gianni Schicchi.

Pivovar Primátor Náchod na své akci Den piva věnoval jeden stánek se svými produkty Hospici Anežky České. Na péči v hospici přispívali také kolemjdoucí návštěvníci akce.

Dovolujeme si Vám oznámit, že letos proběhne již dvanáctý ročník tradiční soutěže „ Šikovné ruce a otevřená srdce pro hospic 2018 aneb lidé lidem“ o nejnápaditější vlastnoruční výrobek pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci. Výtěžek ze všech aktivit tohoto projektu pomůže zajistit vybavení potřebné pro hospicovou péči.

Prvním lednový víkend přinesl do ulic Červeného Kostelce a okolních obcí a měst docela příznivé počasí. Řada skupinek Tří králů vyšla s požehnáním do ulic měst a mezi domy obcí, aby u prahů domácností předali poselství o narození Božího syna, lidem popřáli šťastný nový rok, zazpívali koledu a věnovali i drobný dárek. Při této příležitosti též poprosili o příspěvek do zapečetěné pokladničky s logem Charity ČR.

Tříkrálová sbírka 2019